e.mobil

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42.8 MB
  • Version 2.0.34
  • Dil Türkçe
  • Firma AVEZ
Eğitim uygulaması olarak geliştirilen e.mobil uygulamasına ücret ödemeden sahip olun.

Gelişen teknoloji sayesinde akıllı cep telefonlarımızı her alanda rahatlıkla kullanabiliyoruz. Özel verimlilik uygulamalar akıllı cep telefonlarını çok da kullanışlı ve sorun çözer hale getiriyor. Eğitim anlamında özel olarak geliştirilen ve eğitiminizi mobil cihazınız ile desteklemenizi sağlayan e.mobil uygulamasına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. 

Uygulamanın verilerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken iOS  cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirmek. Daha sonra uygulama sizlere mobil uyumlu eğitimler sunuyor. Mobil desteği olmayan diğer eğitimlerin listesini de uygulama içerisinden takip ederek belirleyebilirsiniz. İçinde yer aldığınız kurumun sunduğu zengin içerik koleksiyonlarından yine e.mobil eğitim uygulaması sayesinde faydalanabilirsiniz. 

Mobil cihazınızı hayatınızın her alanına endekslemek için yardımcı uygulamaları kullanmalısınız. Eğitim alanında kendinize kolaylık sağlamak ve elbette ki bunu güvenilir bir uygulama içerisinden yapmak için e.mobil uygulamasını tercih edebilirsiniz. Uygulama içerisinden verilerden yararlanmak için kurumuzun uygulamada yer alan eğitimleri desteklemesi gerekiyor. 

Enocta Eğitim Filmleri, Skillsoft Leadership Development Channel Videoları, Acar Baltaş Video Koleksiyonu, Mehmet Auf Video Koleksiyonu, Kaynak Dergisi Makaleleri, Mobil Eğitimler, Zengin bir PodCast Koleksiyonu, Kurumunuzun hazırladığı özel içerik koleksiyonları arasından faydalanmak istediğinizi seçin ve eğitimlerinizi mobil cihazınızdan devam ettirin. 


e.mobil indir
DİĞER SÜRÜMLER